понеділок, 1 липня 2013 р.

Усі барви літа

Доброго дня усім рукодільницям, шанувальницям української вишивки, а також усім, хто просто надихається, переглядаючи роботи наших майстринь. Перепрошую, що так несподівано зникла з просторів інтернету, Така незапланована "відпустка" повязана з банальною несправністю основного засобу праці. Нарешті усі проблеми ліквідовано і ми знову маємо можливість поринути у чарівний світ вишиваного мистецтва.

Повернулась, я до вас не з пустими руками. Оголошую новий спільний процес по вишивці рушника "Усі барви літа", світлини і схему якого ми друкували на сторінках журналу "Українська вишивка" №5-7. Цей шедевр, інакше не скажеш, любязно надала у редакцію тернопільська майстриня Світлана Галущак.
І якщо ви досі не наважувалися вишити рушник (а я не є виключенням), то давайте зробимо це разом. Попреджую зразу: процес є довготривалим (6 місяців) і може тривати паралельно з іншими роботами. Для участі необхідно приготувати журнал "Українська вишивка" №5-7, відрізок рушника шириною на 195 хрестиків, муліне відповідного кольору та бажання створити красивий виріб. Звітуємо раз на два тижні щонеділі. Починаємо вишивку згідно народних традицій вдосвіта у четвер. 

До гри можна приєднуватися й у інших соціальних мережах на Однокласниках, Фейсбуці, В контакті.

6 коментарів:

 1. Жаль...у нас нет таких журналов.Очень красивый рушник!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Елена, мы отправляем журналы по всему миру. Так что если есть желание приобрести номер и вышить рушник, пишите.

   Видалити
  2. Перевод денег у нас что в Россию,что в Украину очень дорогие((( Желаю всем удачи!!!

   Видалити
 2. Відповіді
  1. Яна, я ни на кого давить не хочу, потому не прошу обязательной записи. Хотите, участвуйте с нами просто так. Но если очень хочется записаться, я вас запишу. :)))
   Все возникающие вопросы во время процесса, задавайте здесь или в других соц.сетях (где вам удобно), я с радостью отвечу.

   Видалити
  2. Ну и не забывайте отчитываться о процессе! ;)

   Видалити