Усі барви літа

Доброго дня усім рукодільницям, шанувальницям української вишивки, а також усім, хто просто надихається, переглядаючи роботи наших майстринь. Перепрошую, що так несподівано зникла з просторів інтернету, Така незапланована "відпустка" повязана з банальною несправністю основного засобу праці. Нарешті усі проблеми ліквідовано і ми знову маємо можливість поринути у чарівний світ вишиваного мистецтва.

Повернулась, я до вас не з пустими руками. Оголошую новий спільний процес по вишивці рушника "Усі барви літа", світлини і схему якого ми друкували на сторінках журналу "Українська вишивка" №5-7. Цей шедевр, інакше не скажеш, любязно надала у редакцію тернопільська майстриня Світлана Галущак.
І якщо ви досі не наважувалися вишити рушник (а я не є виключенням), то давайте зробимо це разом. Попреджую зразу: процес є довготривалим (6 місяців) і може тривати паралельно з іншими роботами. Для участі необхідно приготувати журнал "Українська вишивка" №5-7, відрізок рушника шириною на 195 хрестиків, муліне відповідного кольору та бажання створити красивий виріб. Звітуємо раз на два тижні щонеділі. Починаємо вишивку згідно народних традицій вдосвіта у четвер. 

До гри можна приєднуватися й у інших соціальних мережах на Однокласниках, Фейсбуці, В контакті.