30/10/2011

Ніч Вальпургії - Walpurgis Night

Ви вже готові до найграндіознішого шабашу цього року? Тільки не кажіть, що у вас нема часу  і взагалі ви не бачите сенсу веселитися у Вальпургієву ніч. Сьогодні я розкажу вам як швидко підготуватися до цієї страхітливої вечірки. 


Як правило, підготовка до Геловіну багато часу не займає. Достатньо додати декілька правильних елементів декору й ви побачите, що ваша оселя вмить зміниться. У цьогорічному декоруванні мені чомусь дуже кортіло використати квіти. Декілька вазонів живих хризантем стали чудовою прикрасою, ну і, звісно, великі товстелезні гарбузи. Без них нікуди.
В парку з сином зібрали сухі гілки й пожовкле листя. Все це стало прекрасною основою для осіннього вінка. Додали трохи льодяників у золотій упаковці, помаранчевих та чорних стрічок, декоративних овочів і трохи нашої фантазії. Відьма, угледівши таку красу, не втрималася й перелетіла з минулорічного мертвого дерева на вінок. 
Не можу передати словами як шкода мені, що у нас в продажу так мало є прикрас до Геловіну. Тому змушена робити все власноруч. Найкращим помічником в цій справі є папір. Торік у мене навкруги бігали миші, тому цього року я вирішила завести кота. Мишей стало трохи менше, але тепер наповзли павуки і не давали спокою :) З напівпрозорої кальки я вирізала привидів, так що сховатися від усякої нечисті в нашій квартирі гостям було просто неможливо.
В якості сувенірів я вишила хрестиком на пластиковій канві кольорові вуса.
А щоб мої гості не засумували, я запропонувала їм веселу гру "Вампіри в місті". Правила сформувала на основі гри "Мафія". Повірте, обговорення на тему "Хто став жертвою вампірів цієї ночі?" були надзвичайно жвавими. Мої нещодавні уроки зі скрапбукингу не пройшли дарма. Я самотужки виготовила гральні карти. Ну і дійсно, не бубнами ж з піками нам грати!
Головне пам'ятайте, щоб свято було веселим, воно не обов'язково потребує великого капіталовкладення. Головне - атмосфера, яку ви створите на цій вечірці.
P.S. Пишу в минулому часі, тому що наша Ніч Вальпургії відбулася вчора. 31-го жовтня у друзів виявилися інші плани. Певно, зустріч з якоюсь іншою відьмою :) 
Тому, ви все ще встигаєте влаштувати й собі таку вечірку. Ці картиночки стануть вам у пригоді.