15/05/2014

Солодкі спогади життя

Ось уже як цілий тиждень ми з Русланою Кушнірук можемо насолоджуватися плодами нашої творчості, перебираючи у памяті "солодкі спогади життя". Саме так називається друга книжечка із кольорової серії "Золота колекція української вишивки". На 96 сторінках розмістилися коротенькі історії з мого життя, вишиті роботи з поясненням виконання та чудовими ескізами і , звісно, дууууже смачні фотографії.

Зізнаюся чесно, працювати нам з Русланкою цього разу було куди приємніше, ніж коли ми знімали у лісі (тоді, фотографуючи для фіолетової книжки, нас просто з'їдали комарі). Тепер же у теплій, затишній кімнаті, де просто паморочилося в голові від аромату кави, ми неспішно працювали і смакували улюблені шоколадні цукерки. Не дивно, що книжка вийшла така романтична.

Тепер, так дивно і неймовірно приємно тримати у руках те, що колись просто було в моїй уяві. Хоча зараз я би дещо підправила, дещо переробила, а дещо взагалі забрала би. Ну така моя жіноча натура - постійно щось покращувати. )))))
Один з найулюбленіших моїх спогадів - ранок у Парижі. А ці ножнички у вигляді Ейфелової вежі я придбала зовсім недавно. Шкодую, що не мала їх скоріше, а то я би їх використала в цій зйомці.
До Русіних ескізів я взагалі маю слабкість. Як би я хотіла мати хоча б частину того художнього вміння й таланту, що є у Руслани!!! Та більше ніж квіточка сумнівної форми у мене не виходить. :)


Лялька Кенді, яку Русланка мені спрезентувала давніше, також не залишилась осторонь і не один раз прикрасила сторінки цієї книжки. Більш детально подивитися що в книжечці можна у відео анонсі, а замовити книжку можна в моєму магазині .
 Дякую вам усім!
Насиченого вам життя та лише солодких спогадів!