Загадати бажання

Час рікою пливе... Іноді здається, що ця ріка аж занадто швидка. :) У лютому  минуло два роки як я працюю над журналом "Українська вишивка".

Згадалося мені як я робила перший номер. Хвилювалася страшенно. Все гадала, які рубрики створити, як їх назвати. Ретельно відбирала вироби та схеми. Хотілося, щоб кожна читачка, кожна вишивальниця, досвідчена і новачок, знайшла щось для себе. Ми зробили вже двадцять шість номерів, а те хвилювання мене не покидає і до сьогоднішнього дня.  Лише завдяки вам, мої дорогі майстрині, та вашим листам я впевнено рухаюся далі й готова створювати для вас ще більше цікавих сюжетів.
Ось такий приємний сюрприз мені зробила Ірина Бердаль-Шевчик минулого року на річницю журналу. Не знаю яким чином, але вона відзнімкувала усіх майстринь "Української вишивки" з примірником у руках.  Було несподівано і дуууууже приємно. Дякую, Іринко.
Цього року я також не залишилася без подаруночку. Художниця Руслана Кушнірук намалювала мене - таку струнку і довгоногу, що тепер мушу хоч приблизно відповідати її стандартам. )))
День народження - особливе свято. Я вірю, що в цей день відкривається портал - невидимий міст між нами і Всесвітом. Саме тому бажання, які загадуємо в цей день, приречені збуватися.

Миру нам усім, блакитного неба над головою,
любові і злагоди!