понеділок, 20 травня 2013 р.

Перше причастя

Для багатьох батьків перше причастя їхніх дітей подія радісна та хвилююча. Дітки старанно вивчають катехизм, готуються до першої сповіді, причастя... Учора я мала чудову можливість побувати на такій урочистій церемонії.
У багатьох церквах зараз з'явилася традиція однаково одягати дітей, які одночасно приходять до першого причастя. Це нововведення має вагому перевагу - однакове вбрання стирає різницю матеріального стану дітей з різних сімей. Одяг беруть напрокат за пару днів до причастя і після церемонії повертають. Ну подивіться, хіба не гарні наші дітки?
 
Церква виявилася напрочуд гарною. Неймовірні враження справляють фрески, багате оздоблення, ну і, звісно, вишивка. Вишиті ікони, хоругви, фелони, рушники на іконах - усе  це притягувало мій погляд. Що приємно вразило, так це те, що все оздоблення витримане в одному стилі та кольоровій гаммі. Навіть численні букети квітів і ті перегукувалися з вишивкою.
Миру і спокою вам!

8 коментарів:

 1. красивая церемония, красивые литургическиe костюмы

  ВідповістиВидалити
 2. Очень красиво и торжественно, а детки в костюмах как маленькие ангелочки!

  ВідповістиВидалити
 3. Нарешті;як мило бачити діточок у вишиванках!

  ВідповістиВидалити
 4. Как красиво! как трогательно! чудесный праздник, прекрасные детки, костюмы!

  ВідповістиВидалити
 5. http://donetshina.ucoz.org/publ/kultura/simvolichno_oberegove_znachennja_ukrajinskogo_vinka/12-1-0-99 ....сирота вплітала в косу та вінок голубу стрічку.....

  ВідповістиВидалити