24/05/2012

Морський бриз


Літо на носі і я вже пакую валізи. Добре ж все-таки народитися на морському узбережжі. Коли була студенткою - дострокова сесія, стала мамою - оздоровлення дитини, а іноді й привід не потрібен, просто їду до батьків. І так щороку. Тому пакувати речі для мене - справа звичайна. 

З косметикою трохи інакше. Збираю її завжди в останній момент і завжди вона чомусь нікуди не хоче вміщатися. Косметичних засобів у мене, як у будь-якої дівчини, ого-го! Справа завжди закінчується страшним безформним пакетом з продуктового магазину. Але цього року я вирішила зробити косметичку - мішечок, точніше мішок і більше.

Шиється така косметичка просто і швидко. Для зручності є чотири кишені для різних дрібниць, тому безлад в ній хоча б якийсь на який час буде відсутній. На кожній кишені я вишила мушлі тамбурним швом. Для порівняння: кишеня 20х20 см.

Як доповнення - рушник для обличчя, прикрашений тими ж мушлями. Єдина відмінність - техніка вишивання лічильний хрестик. Рушник зі вставкою канви для вишивки. Одне задоволення вишивати на такому.