20/05/2012

Для дитячого ліжечка

Я завжди захоплювалася майстринями, які займаються клаптиковим шиттям. А після того, як я спробувала зробити найпростішу ковдрочку, я стала захоплюватися ними ще більше. Це виявляється така копітка робота! Значно простіше взяти яскраву тканину та зшити по периметру виріб. Але перш, ніж зробити такі висновки, я все ж таки зважилася спробувати. І ось що з цього вийшло. 

Я гадала, що клаптикове шиття - це найкращий спосіб позбутися залишків тканини. Як відомо, я всіляко намагаюся розвантажити своє рукодільне сховище, яке чомусь з роками лише збільшується. Я про це писала раніше. Так ось, як виявилося, для такого виробу, як ковдра, потрібно докупити наповнювач, а також тканину на зворотну сторону. Коротше кажучи, ідея з "розвантаженням" провалилася. Зате тепер у мого синочка є така ковдра.

Спочатку я планувала, що ковдру буду використовувати як килимок для гри. Її розмір 100х130 см. По центру я вишила іграшки (книгу, паровозик, коробку з кеглею та барабан). Кожну картинку повернула на 90 градусів по відношенню до попередньої, так щоб з будь-якого боку можна було переглядати картинки. Візерунок з різнокольорових квадратиків симетричний.

Як додаток до ковдри, я зшила дві подушки. Обидві невеликі: всього 35х45 см. Подушка з іграшками більше підходить, на мій погляд, для хлопчика. А та, де дітки гойдаються на гойдалці, мені здалася трохи дівчачої, тому я додала мереживо. Тепер вже точно не помилишся, що вона для дівчинки. Ось тільки дівчаток у нас немає. Треба буде щось придумати... :)