24/04/2012

Нове життя старим тканинам

Є у мене, дівчаточки, дуже погана звичка. Запалюся чимось, накуплю тканини, розкрою (це безумовно найулюбленіша частина процесу) і все... Лежить мертвим вантажем. Так, цей вантаж оселився спочатку в пакеті, потім перебрався у велику сумку, пізніше зайняв в шафі одну полицю, потім другу і, не минуло й року, як мої особисті речі нахабним чином були виселені. Довелося для них шукати в квартирі інше місце перебування. 

Цього року я поставила перед собою завдання розібратися з усіма цими рукодільними недоробками та використовувати по максимуму розкроєні відрізки тканин.

Сьогодні показую вам дві подушки, які якнайкраще підтверджують моє рішення позбутися усіх клаптиків. Купила я колись тканину, планувала з неї зробити собі чергову обновку. Але тканина залежалася, смаки змінилися і все - чергове поповнення на полиці.

Минув час, я проводила n-ну за рахунком інвентаризацію в своєму рукоділлі та виявила два квадратика з монохромного вишивкою. Вишивала  ці мотиви дуже давно, ще, напевно, в школі. А під час перекладання з місця на місце, ця вишивка виявилася біля бежевої смугастої тканини. Це поєднання змусило мене зупинитися на мить. Я вирішила скористатися своїм неочікуваним натхненням  і тут же приступила до творчого процесу. Результат мені прийшов до душі.

Тепер ці подушки прикрашають оселю однієї моєї знайомої рукодільниці, з якою я обмінювалася подарунками до Великодня. Ось тільки вони мені так подобаються, що може колись я і собі зроблю щось подібне.