17/09/2013

Чарівні візерунки

Давно нічого не показувала вам зі своєї бібліотеки. Та це зовсім не означає, що вона не поповнюється. Останнійм часом увесь майже увесь сімейний бюджет іде, власне, на закупівлю книг. А тут у ці вихідні ще й Форум видавців відбувся у Львові, де спокуса чекала мене на кожному кроці. Хоча спокуса це таке діло... Як чекала, так і чекає. Бо, чесно кажучи, на книжечки вишивальні подекуди ціна явно завищена. Одним словом, купити, все що хотілося, мені виявилося не по кишені.

Та все ж, однією з новинок хочу з вами поділитися. Це "Чарівні візерунки" Люби Гавур. Ця книжечка стояла з позначкою Новинка на стенді видавництва "Апріорі". Тому, приветаючи зразу до себе увагу, і попала в мої руки. Четверте видання не відрізняється особливим дизайном, легко впізнається (це я про тих, хто бачив першу, другу і третю книжки), наповнене 273-ма узорами. 

Моя вірна порадниця Світлана Галущак сказала, що це найвдаліша книга серед усіх чотирьох. Ну, на рахунок її компетентності у мене ніколи не виникало сумнівів, тому ось моя новопридбана книжечка. 
Тут в основному усі геометричні узори, але я такі і люблю. Сподіваюся, стане мені в пригоді для вибору узору на дитячу сорочечку. Мій синочок пішов у садок, а там треба сорочку. Отож будемо шити. Точніше вишивати.
Книжка на форумі коштувала 120 грн. Цікаво скільки вона коштуватиме в магазині...