Сорочка нашвидкоруч

Памятаєте ту маленьку квітку, яку я нещодавно вам показувала? Так от, процес триває і я вже оформила два рукави і перед сорочки. Виріб вже зшитий, хоч до кінця ще не готовий. Попереду мене чекає декорування бісером. Сподіваюсь зробити гарну річ, хоч і належатиме вона не мені.
Вишивка виконана технікою колодочки в три нитки через вісім ниток тканини. По чотири полоски в висоту і відповідно потім зміщуючи в сторону на чотири нитки тканини. Попередньо намалювавши водозмиваючим маркером візерунок, я обшила усі контури стебловим швом і після цього заповнила середину колодками.
Хочу сказати, на скільки мені сподобалася ця техніка. Я часто чую як майстрині, роблячи розумний вигляд, говорять, що подібні речі вишиті особливими складними швами. Та насправді  вишивати колодочками, як і іншими старовинними швами, зовсім не складно. Зрештою,  наші прабабусі, не маючи вищої освіти, усі володіли різними техніками. Скажу лише, що такий рукав я вишила за два робочі дні (правда, не відриваючись). А тепер уявіть скільки часу потрібно для вишиття подібного узору технікою хретик.