Бісерний рай

Чи варто повторюватися скільки задоволення дарує робота з бісером? Нанизуючи на голочку бісеринки в якійсь мірі відчуваєш себе ювеліром. У мене навіть дитина знає: якщо мама взялася за бісер, її краще не рухати 😃

Останнім часом на бісерні вироби такий ажіотаж! І це не дивно, скажу я вам. Бо сама щоразу в рукодільній крамничці, немов зачарована, зупиняюся біля стенду з цими пакетиками і не можу погляду відвести. Барвиста палітра бісеру настільки широка, намистинки так переливаються, ніби самі просяться, щоб їх придбали. Минулого разу я таки не втрималася і придбала собі декілька відтінків.
Золото, бронза й темна бронза. Занадто вже багато червоного було в моїй творчості останнім часом. Цього разу застосування практичне: а саме гаманець. Це перший мій виріб з фермуаром. Не дуже задоволена своїм шиттям, але, як то кажуть, перший млинець нанівець. Без цього ніяк!
Другу річ задумала більш глобальну - сукню прикрашену вишивкою з бісером. У мене в засіках давно вже лежить ніжний трикотаж молочного кольору. Такий приємний до тіла! Вишивка вже практично готова, залишилося зшити плаття. Цього разу буду користуватися послугами кравчині. Так як сил уже немає чаклувати над своєю швейною машиною.