Літні мотиви


Ось уже тиждень як на календарі літо. У кого-то спекотне, у кого-то прохолодне і дощове, та все ж таки літо. Діти на канікулах, бавляться, галасують цілими днями під вікнами, а нам, дорослим, роботу ніхто не відміняв. Як завжди, проблеми, завдання... Та від цього працювати нам хочеться ще менше. А у мене коефіцієнт корисної дії так взагалі прямує до нуля. Добре, що є улюблена справа.

До вашої уваги подушка для мого літнього саду. На балконі, правда. Пам'ятайте, я писала, що у мене є мрія зробити на балконі квітучий сад. Так от, мрія стала реальністю. Я таки навела там лад, купила плетені меблі, різних квітів у вазонах. Квітникар, відверто кажучи, я нікудишній, тому брала квіти невибагливі, які не вимагають особливого догляду. Але ось подушечку робила з особливою любов'ю.

Вишивка тамбурним швом або ланцюжком, муліне ДМС. Тільки не звичайні з пасмом в шість ниток, а товсті, щось на зразок ірису. Навіть не знаю, звідки у мене такі. Люблю цей шов. Швидко, легко, можна повторити будь-який візерунок. День і подушка готова.
 
Гарного, теплого, безтурботного вам літа! І не забувайте вишивати!