Чохол для мобільного


Уявіть, на хвильку, що у нас зникне мобільний зв'язок. Це ж жах! Як домовитися про зустріч, вирішити проблему, обговорити з подругою останню серію "Домогосподарок", уточнити у коханого чому він запізнюється ось уже 10 хвилин і нагадати, щоб по дорозі купив хліба?

А колись був час, коли всього цього не було.
І нічого, якось жили. Так що там жили! Працювали, так само домовлялися про зустрічі і вирішували проблеми. Я пам'ятаю, ті величезні мобілки в 90-х і те здивування, коли ми дивилися американські фільми, де люди годинами розмовляли по телефону. "Це ж купу грошей можна проговорити!" - вигукували ми. І як швидко ми стали такими ж.

Тепер мобільний телефон - це частина нашого життя. У такій маленькій коробочці і зв'язок зі світом, і калькулятор, і плеєр, і камера, і фотоапарат. А також фотоальбом, записна книжка, і щоденник з особистими повідомленнями. О, яка незамінна річ! Такій неодмінно потрібно зшити відповідне вбрання! Ніжне, гарне, з химерним візерунком і блискучим бісером.

І не забудьте, шити треба з любов'ю! Тоді телефон неодмінно вам скаже: "Дякую, мила. Я тебе теж кохаю". А в кінці додасть: "І не забудь купити хліба". 😀