22/10/2011

Ляльковий будиночок

Вирішила навести лад у шафі: все з шафи вивалила, переміряла, нафарбувалася, натанцювалась... Все! Втомилася! Маленька поправка - це не я втомилася, а моя лялечка. Заінтригувала? Тоді слухайте.

Вирішила я якось зв'язати одного маленького ангелика. Вийшов він на диво дуже красивим. До того він мені сподобався, що надумала зв'язати ще одного. А потім ще сукню, щоб вбрання можна було міняти. А потім я зрозуміла, ніякий це не ангелик, це лялечка! А якщо лялечка, то їй жити десь треба. Добре було б будинок побудувати. Але для цілого будинку у мене сил би не вистачило, а от маленьку кімнатку, це будь ласка. Знайшла серед старих запасів папір, білий картон і нумо вигадувати. Так, через якийсь проміжок часу з'явилися ліжко, потім тумбочка, вікно з фіранками, килим на підлозі. Все як годиться.

Лялечка моя завжди огорнута увагою. На її тумбочці завжди стоїть кошик з квітами. Шанувальники балують... А вже вбиратися любить! Зрештою, це нормально. Якщо є  у що, то чому б і ні? Включила вона музику і давай перед дзеркалом крутитися. Танцює, собою милується... Так і вечір пролетів. Втомилася моя лялечка, час спати лягати. Та й мені теж.
Ось така історія. Солодких вам снів!