Про мене

Доброго дня,
мене звати Наталя Скрипниченко. 
Ласкаво прошу у світ вишивки!

У 2010 році я вирішила вікрити блог про вишивку. Назва "З вишивкою по життю" - перше, що спало мені на думку. Зараз я розумію, що це найточніше визначення мого життя. Тут я ділюся з вами своєю творчістю та вмінням, розказую про свої невдачі та досягнення, описую цікаві події зі світу вишивки.

Рік потому я стала співорганізатором львівського рукодільного клубу "Моє хобі".  З дівчатами ми проводимо різні майстер-класи, організовуємо і беремо участь у виставках, конкурсах, доброчинних проектах, обмінюємося подарунками, знайомимося з майстринями, відпочиваємо і , не без цього, вихваляємося новими рукотворами. :))

З 2012-го року я зайняла посаду редактора першого україномовного рукодільного видання "Українська вишивка". Також час від часу я пишу статті і для інших журналів, перелік яких ви зможете знайти на сторінці  Мої публікації.
Дякуючи свому захопленню, я знайшла стільки талановитих людей, багатьох з яких я вже сміливо можу назвати своїми друзями. Дякую вам! За те, що надихаєте, стимулюєте працювати, дисциплінуєте, а також за те, що у важкі часи (а вони трапляються з кожним) вмієте підтримати, заспокоїти, дати корисну пораду, Дякую вам усім.

11 коментарів:

 1. Я в захваті від вашого журналу! Дякую за велику любов, яку ви вкладаєте в свою працю.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, мені дуже приємно. Такі відгуки надихають на плідну працю.

   Видалити
 2. Улюблений журнал!!! Зробила на нього підписку!!!

  ВідповістиВидалити
 3. написала анонімно бо не маю профіля жодного з запропонованого! Вибачте!

  ВідповістиВидалити
 4. Нарешті і у мене з"явилася можливість сказати Вам про свою любов і повагу до Вашої творчості. Маю всі номери журналу, любов прийшла з першого, який знайшла аж у Терноаполі(враховуючи, що живу на Полтавщині) інадіюся, що і на наступний рік кожного місяця радість надходитиме до мене в дім. Низький уклін.

  ВідповістиВидалити
 5. Немає в вас бажання написати-створити гарну книгу про вишивку ?

  ВідповістиВидалити
 6. Успіхів ! У вас величезний творчий потенціал .Будемо чекати...

  ВідповістиВидалити
 7. Добрий день Наталя!
  Дякую за чудовий журнал, за ваше бажання відтворити найцінніший скарб наших предків - українську вишивку!

  ВідповістиВидалити
 8. Доброго дня! а як можна оформити підписку на Ваш журнал?

  ВідповістиВидалити