вівторок, 18 червня 2013 р.

Квітуча доля

Цвітіння квітів являє собою воістину феєричне видовище. А квітучі квіти завжди притягували до себе, немов магніт. Напевно, тому майстрині все частіше вибирають квіткові узори для свого вбрання. Така вишиванка ніби сповнена ароматом квітучих троянд. Одягаючи її, очі наливаються блакиттю, ніби глибинні неземні озера. І вже за мить перестаєш сумніватися у квітучій долі її власниці.
Ця вишиванка була надрукована у журналі "Українська вишивка" №11. До мене часто звертаються читачі з різними питаннями щодо цього виробу. Справа в тому, що в номері була допущена помилка, а саме помилково не вказані усі кольори. Тому подаю ті позначення, які ми не додали в журналі.
Також прошу звернути вашу увагу, що фотографія перш, ніж друкуватися у журналі, пройшла комп'ютерну обробку, тому немає чіткої відповідності кольорів на світлині з відтінками ниток ДМС. Прошу вибачення за незручності. 
Вишивка Лесі Сенів.
Фотограф Володимир Шурубура.
На фото Леся Сенів.

13 коментарів:

 1. Потрясающе! Оооочень красиво! Просто нет слов...

  ВідповістиВидалити
 2. Потрясающе! Очень красиво! Просто нет слов...
  и это единственное что приходит в голову, на самом деле больше слова в голову не лезут, а только сплошное восхищение такой красотой

  ВідповістиВидалити
 3. Ну просто ВАУ!!!! Поклон Вам за такую работу!!!!!

  ВідповістиВидалити